Možnost získat značku „KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®“ je tu!
Další kolo udělování regionální značky proběhne již 31. 3. 2022. Případní zájemci se mohou hlásit buď telefonicky na čísle 602 665 410 nebo na e-mailu produktyKBR@csop.cz. Přihlášku je možno odevzdat do 11. 3. 2022.

V tomto případě se jedná o již o 16. kolo certifikační komise. Stále platí, že certifikát lze získat ve třech kategoriích: pro výrobek (řemeslný výrobek, potraviny, nápoje, bylinné produkty a ostatní), službu (ubytovací nebo stravovací) nebo zážitek se vztahem k regionu a jeho tradicím.

Regionální značka garantuje místní původ produktu, ale také jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Značku „KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt“ udílí Český svaz ochránců přírody Vlašim ve spolupráci s Asociací regionálních značek. Značení probíhá na území MAS Blaník, MAS Posázaví a MAS Voticko.

Cílem udělování regionálního značení je podpora místních producentů, zviditelnění našeho kraje a snaha přispět k udržitelnému cestovnímu ruchu.

Značka „KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt“ má již víc než 40 platných certifikátů z toho 38 pro výrobky, 2 pro služby a 2 pro zážitky.

Dejte o tomto článku vědět ostatním