Kabelová TV

  • Provozovatelem kabelové televize je firma MD Elektronik z Divišova.
  • Připomínky a závady hlásit na tel.: 602 358 138.
  • Poruchy a závady na příjmu hlásit na mobilní telefon starosty obce 724 181 382. Po nahlášení poruchy starostovi bude odstranění poruchy na rozvodu KT v řádu minut , pokud bude přítomen v obci. V případě nepřítomnosti starosty v obci, bude obratem kontaktovat správce KT. Ostatní připomínky hlaste na výše uvedené tel. číslo MD Elektronik.

Kuchyně Vega Hulice

  • Zájemci na odběr obědů z vývařovny VEGA si mohou jídla objednávat na obecním úřadu v Hulicích vždy s jednotýdenním předstihem.
  • Telefonní číslo
    607 038 301 (04.00 – 11.00 hod.)

POZOR – ZMĚNA CENY OBĚDŮ OD 1.5.2022

Vážení odběratelé,

 

z důvodu pokračujícího trendu růstu cen základních potravin, které všichni dozajista pociťujeme při nakupování a v neposlední řadě stále nepředvídatelné navyšování cen energií a pohonných hmot, oproti začátku letošního roku, jsme bohužel nuceni z účinnosti od 1. 5. 2022 přistoupit k navýšení ceny za oběd o 10 % ze současných 70,- Kč vč. DPH na 77,- Kč včetně DPH za jednu porci. Chceme i nadále vařit z kvalitních potravin a nepoužívat nekvalitní levné náhražky. K poslednímu zdražení jsme byli nuceni přistoupit na začátku letošního roku 2022 a i přes očekávání cenové stabilizace v letošním roce došlo k zásahu vyšší moci, která opět razantně zamíchala s cenami potravin v neočekávané míře. Pevně věříme, že i přes toto navýšení ceny nadále zůstanete věrni naší kuchyni.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

 

Vývařovna Vega, obec Hulice

 

Dokumenty ke stažení